Megkéselték a Nottingham Forest korábbi tulajdonosát, életveszélyes állapotban van.

által Norbert S
0

Brutális támadás Nottingham Forrest korábbi tulajdonosán

Favaz al-Haszavi, a Nottingham Forrest korábbi tulajdonosa, súlyos sebesüléseket szenvedett el, amikor rablók törtek be londoni otthonába, és életveszélyes állapotban szállították kórházba. A 57 éves üzletember alvás közben lett a támadás áldozata, amely során a bűnözők kifosztották a házat. Al-Haszavi felébredt a zajra, és megpróbálta megvédeni magát, azonban ez sem akadályozta meg a támadókat abban, hogy súlyos sérüléseket okozzanak neki.

A támadók közül többen a ház különböző helyiségeit átkutatták, míg egy másik rabló a hálószobába hatolt be, ahol brutálisan bántalmazta az üzletembert. Favaz al-Haszavi próbálta hárítani a szúrásokat, de ennek ellenére súlyos sebeket szenvedett a kezén és a nyakán. A kórházba szállításkor az orvosok kritikus állapotban találták, és jelenleg is várakozásra van szükség annak megállapítására, hogy sikerült-e stabilizálni a helyzetét.

Az esemény kivizsgálásakor felmerült, hogy az elkövetők valóban egy szervezett bűnözői csoport tagjai lehetnek, mivel az utóbbi időszakban több hasonló betörést is jelentettek a környéken. A hatóságok további információkat gyűjtenek, de eddig konkrét bizonyítékok még nem állnak rendelkezésre az ügyben. Az ilyen típusú támadások az angol futball elitje ellen irányulnak, ami tovább növeli a helyi közbiztonsággal kapcsolatos aggodalmakat.

Eközben a Nottingham Forrest csapata éppen friss vezetőedzőt nevezett ki, amikor a támadás történt, így a klub tagjai nehéz időszakon mennek keresztül, ami a közelgő mérkőzéseikre is hatással lehet. A közvélemény és a szurkolók egyaránt aggódnak al-Haszavi egészségi állapotáért és a további hasonló bűncselekmények miatt.

Ezt is kedvelheted